MEDIA o Grupie Zdunek

Imperium rośnie w siłę

Żródło: Prestiż Trójmiasto

Citroen, po kilkuletniej przerwie, wraca nad Motławę! Grupa Zdunek, jeden z największych dealerów samochodowych na Pomorzu, 8 rudnia 2018 dołączyła do swojej oferty kolejną markę. Obok BMW, Mini, Renault, Dacii i Nissana, poprowadzi jedyny w Gdańsku autoryzowany salon i serwis marki Citroen wraz z certyfikowaną blacharnią-lakiernią.

Czytaj więcej

Fala transakcji dopiero przed nami

Żródło: Miesięcznik DEALER

Przy każdym kolejnym wzroście sprzedaży samochodów, a to juz nieprzerwanie od 25 miesięcy, dealerzy zastanawiają się po pierwsze: kiedy to się skończy, a po drugie - po co ludzie kupują te samochody?

Czytaj więcej

Najlepsza Inicjatywa Marketingowa - Magzyn Dealer

Żródło: Moto3m.pl

Grupa Zdunek na Kongresie Dealerów 6.06.2017 roku zwycięzyła w kategorii " Najlepsza Inicjatywa Marketingowa" . Został oceniony całokształt działań marketingowych na tnku lokalnym.

Czytaj więcej

Nowa jakość salonu Nissan Zdunek KMJ

Żródło: Magazyn Prestiż

W odnowionym salonie Zdunek KMJ odbył się przedpremierowy pokaz piątej generacji Nissana Micry. Nowy model dedykowany jest zarówno kobietom i mężczyznom. Auto charakteryzuje ostra linia nadwozia, przestrzeń oraz fakt, że jest dłuższa i szersza niż jej poprzedniczka.

Czytaj więcej

Grupa Zdunek zdobyła 16 historyczne miejsce wśród Dealerów TOP 50

Żródło: WŁASNE

Grupa Zdunek zajęła 16 miejsce wśród dealerów w Polsce w rankingu TOP 50. To ogromne osiągnięcie być w czołówce najlepszych dealerów

Grupa Zdunek na lotnisku w Gdańsku

Żródło: WŁASNE

Od kilku miesięcy Grupa Zdunek prezentuje swoje produkty na lotnisku w Gdańsku. Nietypowa reklama bardzo przyciąga wzrok. Była już reklama BMW serii 7 a następnie Renault Grand Scenic , tym razem Grupa Zdunek przedstawia reklamę wizerunkową.

Czytaj więcej

Nowe Mini zadebiutowało w Starym Maneżu

Żródło: http://moto.trojmiasto.pl/

Trójmiejski przedstawiciel marki Mini, dealer Zdunek, zaprosił swoich klientów do Starego Maneża na przedpremierowy pokaz najnowszego wcielenia Countrymana. Prezentacji auta towarzyszyło spotkanie z podróżnikami - Rachelą Berkowską i Markiem Ogniem.


Czytaj więcej na:
http://moto.trojmiasto.pl/Nowe-Mini-zadebiutowalo-w-Starym-Manezu-n110425.html##tri

Czytaj więcej

Ekstremalna jazda i offroadowe emocje

Żródło: www.expressbiznesu.pl / MOTORYZACJA

Slalom, hamowanie awaryjne w trudnych warunkach na śliskiej powierzchni, omijanie przeszkody, porównanie drogi hamowania przy różnych prędkościach – to tylko niektóre z wyzwań, jakie postawiono przed klientami firmy Grupy Zdunek.

Czytaj więcej

Ambasadorem niekoniecznie gwiazda

Żródło: Dealer / 06.11.2016

Importerzy dużą część budżetu marketingowego przeznaczają na ambasadorów marki. Coraz częściej zdarza się to także wśród dealerów. Czy współpraca z gwiazdami to skuteczny pomysł na promowanie firmy?

Czytaj więcej

BARDZO MOCNE WEJŚCIE

Żródło: AUTO / MADE IN

NOWA JAKOŚĆ BMW W TWOIM MIEŚCIE – Z TAKIM HASŁEM DEBIUTUJE W OLSZTYNIE PRZEDSTAWICIELSTWO BAWARSKIEJ MARKI, KTÓRA OD ZAWSZE POTRAFIŁA DOSTARCZAĆ EMOCJI. NAJŚWIEŻSZA ICH PORCJA JUŻ 18 WRZEŚNIA.

Czytaj więcej

Na rynku już od niemal 40 lat

Żródło: MOTORYZACJA / www.expressbiznesu.pl

Grupa Zdunek obeceni autoryzowany dealera marek: Renault, Dacia, BMW, MINI oraz Nissan.W sumie 8 salonów, 350 pracowników.

Czytaj więcej

Znane osoby reprezentujące salony samochodowe

Żródło: moto.trojmiasto.pl | 26 marca 2016

Co łączy aktorkę Katarzynę Figurę, pięściarza Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka i komentatora sportowego Mateusz Borka? Po pierwsze, każda z tych osób jest znana, a po drugie, każda z nich pełni rolę motoryzacyjnego ambasadora trójmiejskiego dealera samochodowego. Poznajcie znane osobistości, które na co dzień jeżdżą autami dostarczanymi przez lokalne salony.

Czytaj więcej

Jesteśmy w czołówce

Żródło: EXPRESS BIZNESU

To sprawia, że coś się zmienia. Pokazuje, że możemy kształtować rzeczywistość, nie tylko dla siebie, ale i dla innych. A to napędza. To paliwo, które sprawia, że człowiek się nie spala, a ma jeszcze chęci by zrobić coś dobrego.

Czytaj więcej

Samochód od sąsiada

Żródło: NWESTOR

Jeśli chcę kupić chleb to wolę zajrzeć do piekarni, którą znam i cenię od lat, a w której pieczywo kupował jeszcze mój ojciec. Jeśli potrzebuję wyleczyć ząb, to zadzwonię do dentysty, na którym się nigdy nie zawiodłem. Dlaczego z samochodami miałoby być inaczej?

Czytaj więcej

Grupa Zdunek zorganizowała strefy kibica

Żródło: www.expressbiznesu.pl / MOTORYZACJA

Salony samochodowe kojarzą się zwykle z samochodami, które można obejrzeć, z folderami reklamowymi i pracownikami, którzy doradzają potencjalnym klientom. Tymczasem dealer Zdunek postanowił zorganizować coś innego – wspólne kibicowanie naszym piłkarzom!

Czytaj więcej

Urodzony samochodziarz

Żródło: Polska Dziennik Bałtycki | www.dziennikbaltycki.pl |25 kwietnia 2013

Tadeusz Zdunek to jeden z największych dealerów samochodów w kraju. Zaczynał skromnie, a dzisiaj jego firma jest sponsorem tytularnymgdańskiej drużyny żużla. Zmotoryzacją związany jest od urodzenia. I to dosłownie.

Czytaj więcej