Koordynator wydań samochodów

Miejsce pracy: Gdańsk

Do obowiązków pracownika na tym stanowisku należy:

  • Zarządzanie magazynem samochodów nowych,
  • Koordynowanie procesu wydawania samochodów nowych klientom salonu sprzedaży, w tym: nadzór nad montażem doposażenia oraz nadzór nad myciem samochodów nowych przed wydaniem klientom i przygotowywanie do wydania (przegląd zerowy),
  • Odbiór i wydania pojazdów z transportu, zgłaszanie ewentualnych szkód oraz prowadzenie dokumentacji dotyczącej transportu pojazdów,
  • Ustawianie ekspozycji salonowej oraz dbałość o stan i czystość samochodów w salonie i samochodów do jazd próbnych,
  • Zamawianie wyposażenia dodatkowego samochodów,
  • Zamawianie chemii i innych materiałów do czyszczenia samochodów.

Oczekiwania:

  • Dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność parkowania pojazdów,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie, o stabilnej pozycji na rynku,
  • Pracę w młodym i profesjonalnym zespole w firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów na preferencyjnych warunkach (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie),
  • Wynagrodzenie zasadnicze i premia,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Spotkania integracyjne,
  • Bezpłatny parking pracowniczy,
  • Wdrożenie w obowiązki – wszystkiego Cię nauczymy! 🙂
  • Codzienny kontakt z najnowszymi samochodami i nietuzinkową technologią.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie aplikacji poprzez przycisk

Informujemy, że zapoznamy się ze wszystkimi nadesłanymi aplikacjami, jednak skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.