Koordynator wydań samochodów używanych

Miejsce pracy: Gdańsk

Do obowiązków pracownika na tym stanowisku należy:

  • Zarządzanie magazynem samochodów używanych,
  • Koordynowanie procesu wydawania samochodów używanych klientom, w tym: nadzór nad myciem samochodów przed wydaniem klientom i przygotowywanie do wydania,
  • Ustawianie ekspozycji oraz dbałość o stan i czystość samochodów.

Oczekiwania:

  • Dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność parkowania pojazdów,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów na preferencyjnych warunkach (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie),
  • Wynagrodzenie zasadnicze i premia,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Spotkania integracyjne,
  • Bezpłatny parking pracowniczy,
  • Wdrożenie w obowiązki – wszystkiego Cię nauczymy! 🙂

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie aplikacji poprzez przycisk

Informujemy, że zapoznamy się ze wszystkimi nadesłanymi aplikacjami, jednak skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.