Specjalista ds. sprzedaży samochodów

Miejsce pracy: Gdańsk lub Gdynia

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Realizowanie sprzedaży dla klientów indywidualnych,
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków i podpisywanie umów,
  • Kreatywne pozyskiwanie klientów,
  • Systematyczna praca w systemie Customer Relationship Management,
  • Cykliczne raportowanie wyników sprzedaży,
  • Realizacja okresowych celów sprzedażowych
  • Stałe monitorowanie rynku i działań konkurencji,

Idealny kandydat posiada:

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,
  • Dobre zdolności organizacyjne,
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem,
  • Nastawienie na realizację celów,
  • Chęć do doskonalenia swoich umiejętności interpersonalnych,
  • Prawo jazdy kat. B.

To, co gwarantujemy to:

  • Umowa o współpracę w firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń, w oparciu o indywidualną realizację planów sprzedażowych,
  • Możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z karty Multisport, grupowego ubezpieczenia na życie oraz opieki medycznej,
  • Pracę w młodym, ale doświadczonym i zmotywowanym zespole,
  • Miłą atmosferę i dobrą kawę/herbatę,
  • Współpracę w stabilnej i wciąż rozwijającej się firmie,
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon).

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem przycisku

Dziękujemy za nadesłane aplikacje, zapewniamy, że wszystkie przeanalizujemy, jednak skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.